Doręczenie z lokalnej kwiaciarni. Najlepsi floryści wykonają i doręczą Twój bukiet.

Dostawa nawet w 2h. W każde miejsce w Polsce, z najlepszej lokalnej kwiaciarni.

Dodaj Swoje Wyznanie. Bilecik z Twoim tekstem zawsze gratis.


Bukiet Zawrót Głowy

Bukiet Zawrót Głowy

69,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Koktajlowy

Bukiet Koktajlowy

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Z Najlepszymi Życzeniami

Bukiet Z Najlepszymi Życzeniami

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

11 Róż+ Czekoladki

11 Róż+ Czekoladki

119,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Najświeższy Bukiet Dnia

Najświeższy Bukiet Dnia

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Kwiatowego Dnia

Bukiet Kwiatowego Dnia

75,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Róże od Serca

Róże od Serca

89,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Jak w Niebie

Bukiet Jak w Niebie

95,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Szczęśliwy Bukiet

Szczęśliwy Bukiet

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Elegancja

Bukiet Elegancja

79,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Rozkochaj Mnie

Rozkochaj Mnie

109,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Bukiet Słoneczna Słodycz

Bukiet Słoneczna Słodycz

109,00 PLN
dostawa w całej Polsce

Kwiaciarnia_GdańskDostawa w Gdańsku i do 40km


Nasza kwiaciarnia internetowa w Gdańsku doręczy piękne i świeże kwiaty w Twoim imieniu.  Możesz zamówić kwiaty do Gdańska lub do 40km. Chcesz wysłać kwiaty kurierem? Doręczamy z wykorzystaniem firm : Poczta Polska i DPD. Wysyłamy także kurierem z lokalnej kwiaciarni. Kwiatowa Wysyłka na pewno dostarczy Bliskiej Ci osobie wiele pozytywnych wrażeń.

Gwarancja ekspresowej dostawy. Doręczamy w całym Gdańsku : Wrzeszcz, Chełm, Wyspa Sobieszewska, Przymorze, Śródmieście i do wszystkich innych dzielnic.

Dodatkowo doręczymy do miejscowości takich jak m.in. Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Wejherowo, Rumia, Tczew, Nowy Dwór Gdański, Jantar, Straszyn, Żukowo, Malbork.


Gdańsk to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce. Położone w województwie pomorskim, nad Morzem Bałtyckim u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską. Gdańsk jest centrum kulturalnym, naukowym i gospodarczym. To także ważny węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego. W mieście tym znajduje się duży port handlowy. Zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a siódme miejsce pod względem powierzchni. Ośrodek aglomeracji gdańskiej wraz z Gdynią i Sopotem tworzą Trójmiasto. Kwiaciarnia Gdańsk to miejsce, gdzie zamówisz najlepsze kwiaty na Urodziny, Imieniny, Rocznicę czy Ślub. Kochamy kwiaty w Gdańsku, pokochaj je i Ty!

Gwarancja jakości i świeżości kwiatów w Gdańsku. Nasze kwiaty spełniają najsurowsze normy i możesz być pewien, że wysłany prezent do Gdańska lub kwiatowa przesyłka będzie z pewnością wykonana pięknie i starannie. Współpracujemy z najlepszymi florystami w Gdańsku, tworząc piękne bukiety kwiatów na każdą okazję. Kwiaty do Gdańska to gwarancja satysfakcji. Nasza  kwiaciarnia działa od 2009 roku - sprawdź nas teraz.


Ekspresowa płatność za kwiaty. Dysponujemy opcjami bezpiecznych płatności - bez problemu zapłacisz za zamówienie przelewem zwykłym, zagranicznym, czy kartą lub przelewem online. Twoje dane są w pełni bezpieczne dzięki certyfikatowi SSL. Złóż zamówienie na kwiaty, a nasza kwiaciarnia w Gdańsku zrealizuje je dla Ciebie bez żadnych dodatkowych opłat za doręczenie.


Działanie kwiatów na nasze domy i mieszkania

W naszych domach i mieszkaniach spędzamy większość naszego czasu. Ocenia się, że przebywamy w nich do kilkunastu godzin każdego dnia, co pokazuje, jak bardzo ważne jest zapewnienie sobie w takim miejscu jak najlepszych warunków do życia. Dzięki temu zauważymy, jak później poprawia się standard naszego życia. Czujemy się lepiej, posiadamy o wiele lepsze podejście do życia, łatwiej jest nam myśleć pozytywnie. A to ma późniejsze przełożenia na nasze sukcesy życiowe, również te w pracy zawodowej. Jeśli więc chcemy wnieść więcej pozytywnych myśli do naszego domu lub mieszkania, to na pewno warto wykonać pewne zmiany wystroju. Dobrze jest dowiedzieć się, jak poszczególne kolory ścian wpływają na nasze emocje. Następnie decydujemy się na pewien remont, samodzielnie bądź z pomocą pewnych specjalistów w tym kierunku. Gdy już dokonaliśmy zmiany wnętrza i jesteśmy już do niej całkowicie przekonani, to warto zadbać o dodatki wystroju, które odgrywają tak duże znaczenie. W nich na pewno pojawiają się kwiaty Gdańsk, dzięki którym każdego dnia będziemy mogli się uśmiechnąć, a zarazem nabrać odpowiedniego myślenia na cały dzień. Wiele przeprowadzonych badań wskazuje, że kwiaty mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie, więc tym bardziej powinny one pojawić się w miejscu, w którym tak wiele godzin przebywamy każdego dnia. W zamówieniu takich kwiatów pomoże nam wysyłka kwiatowa. Kwiaty przyczynią się jeszcze do właściwego oczyszczenia pomieszczeń. Kwiaty przecież posiadają zdolność do rozkładania substancji szkodliwych pojawiających się w pobliżu ich otoczenia. Jeśli więc kwiaty będą domeną naszych domów i mieszkań, to zapewne o wiele rzadziej będziemy mieli problem już ze zmęczeniem, podrażnieniem błon śluzowych, astmą, bólem gardła i oczu. Jeśli chcemy zniwelować bądź całkowicie wyeliminować takie problemy w naszym życiu, to wystarczy zaopatrzyć się w takie kwiaty, jak fikus beniamin, paproć, difenbachia czy szeflera i wiele innych, które prześle nam pocztą szybki kurier z kwiatami Gdańsk. Dzięki temu już w przeciągu kilku godzin zaopatrzymy się w kwiaty, które będą pozytywnie na nas oddziaływać przez długi czas, wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy. Przyczynią się jeszcze do zapewnienia odpowiedniego stopnia nawilżenia w pomieszczeniach. Osoby spotykające się z silnym stresem mogliby pozwolić sobie na taki kwiat, jak bugenwilla, natomiast starszym na poprawę nastroju fiołek afrykański. Rośliny już swoim pięknym wyglądem, kolorem, teksturą i kształtem są w stanie pozytywnie na nas oddziaływać. A gdy dodamy do tego jeszcze odpowiednie nawilżenie powietrza i pozytywny wpływ na zdrowie, to mamy jeszcze więcej powodów, aby kwiaciarnia Gdańsk przysyłała do nas regularnie pewne kwiaty.